Ati ynė qė je nė qiej, u shenjtėroftė emri yt. Ardhtė mbretėria jote. U bėftė vullneti yt nė tokė si nė qiell. Bukėn tonė tė pėrditshme na e jep sot. Dhe na i fal fajet tona, ashtu siē ua falim ne fajtorėve tanė. Dhe mos lejo tė biem nė tundim, por na ēliro nga i ligu, sepse jotja ėshtė mbretėria dhe fuqia dhe lavdia pėrjetė. Amen